Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/akbelsut/domains/akbel.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/akbelsut/domains/akbel.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/akbelsut/domains/akbel.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Kurumsal – Akbel Süt ve Süt Ürünleri A.Ş
Please choose a menu
Hakkımızda
Gelenekten Geleceğe Akbel

Akbel Süt 1973 yılından bu yana sektörde başarı ile hizmet veren bir kurum olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsallaşma ile birlikte yeniden yapılanma yoluna giden Akbel Süt A.Ş 1993-1995 yılları arasında inşaatını tamamladığı ve şu an faaliyet gösterdiği modern teknoloji ile donatılmış işletme binası ve tesislerinde üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İşletme binası 7300 m² kapalı alan olmak üzere 9300 m² alan üzerine yerleştirilmiş olup gelişen teknolojik proseslere uyum sağlayabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

30 farklı ürün çeşidine sahip olan merkez fabrikamızda üretilen ürünlerimiz yurt içi ve yurt dışı pazarlama ve satış işlemleri Konya Ereğli merkez fabrika, İstanbul Mega Center, Ankara Erciyes Sitelerinde yapılmaktadır.

Kaliteli üretimi ilke edinen işletmemiz, 1998 yılında ÇED raporunu, gıda sicil sertifikasını, ürünlere yönelik olarak gıda üretim izin belgelerini alarak kalite yolculuğuna başlamıştır.

1999 yılında ISO 9002 Kalite Sistem çalışmalarına başlamış ve takip eden yıllarda sistemin sürekliliğini sağlayarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesini almıştır.

2002 yılında Gıda Güvenliği uygulamalarına geçilmiş, HACCP prensipleri ilke edinilerek belgelendirme yapılmış ve 2005 yılında ISO 22000 çalışmalarına başlanmış, neticesinde bugün geçerli olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi alınmıştır. İşletmemiz ürünlerine yönelik olarak Türk Standartlarına uygunluk belgelerini (TSE) alarak kalite çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon & Vizyon
Our farm is a second-generation organic farm that was our parents, Mark & Renée Elliott’s dream to offer the best and healthiest range of organic foods available, promote health in the community and bring a sense of discovery and adventure into food shopping. Visit our site for a complete list of fresh, organic fruit and vegetables we are offering.

Our mission is to transform agriculture in America by connecting local farms and communities in a method that is environmentally and economically sustainable.

Kalite Politikamız ve Belgelerimiz
Güvenle ve Sağlıkla

Akbel Süt ve Süt Ürünleri A.Ş olarak ham maddeden son ürüne kadar müşterilerimize dünya standartlarına uygun kalitede ürün sunmak, süt ve süt ürünleri sektöründe etik ticaret yapmak, üretici, yenilikçi, güvenilir olmak çalışmalarımızın temel taşıdır.

İşletmemiz; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini yerine getirerek, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin öngördüğü gıda güvenliği tehlikelerini tanımlayarak değerlendirmek, periyodik olarak denetimler yaparak tüm süreçlerdeki riskler için önleyici faaliyetler uygulayarak insan sağlığını güvence altına almayı amaç edinmiştir.

İnsan sağlığını en önemli değer kabul eden nitelikli, eğitimli personelimiz ürünlerimizi müşterilerin, idari mercilerin ve şirketimizin gerekliliklerine, hedeflerine uyumlu şekilde hijyenik koşullarda üretmekte ve bunun devamlılığını sağlamayı taahhüt etmektedir. Personel memnuniyeti de kalitenin ayrılmaz bir parçası olarak bilinmekte ve kurumsal bağlılığı sağlamak için, personel beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Akbel Süt ve Süt Ürünleri A.Ş‘nin kalite anlayışına değer katacak stratejileri belirleyip, bu stratejileri sürekli iyileştirme çalışmalarıyla, kaliteyi sağlamak için hayata geçiren Akbel Süt ve Süt Ürünleri A.Ş kalite politikasını oluşturmuştur.

kalite_belgesi_buyuk
kalite_belgesi_buyuk
kalite_belgesi_buyuk
kalite_belgesi_buyuk